Shri Vijayalakshmi Vidhyalayaa International school

Affiliated to ICSE, New Delhi. School Code - TN 103
cisce-60-logo-new

İngiliz Hükümeti, Haziran ayında Başbakan’ın dönüşüne yeşil ışık yaktı

08/09/2019

19: 50’de CEST

Ramon Palomar @hayalhanemersin

Sol patellar tendonunda kısmi yırtık olan oyuncunun müdahalesine kadar hiçbir durumda alınmayacak geçici bir yedek bulma kararı öğrenildi.

Oyuncu, Barça’nın doktorlarının gözetiminde, dizinin durumu hakkında kendisine anında bilgi verecek ve en önemlisi tamir edildikten sonra Fransız üssüne tekrar kavuşması için gereken süreyi alacak olan ameliyat olacak.

Kurtarma süresi, anahtar

Spor yönetimi, iyileşme süresini ayrıntılı olarak bilmeyi bekler ve ancak o zaman bir karar verilecektir. O dizini duruma getirme süresi çok uzun değilse – üç aydan az – Barça’nın teknik yönünün niyeti hiç imza atmamaktır.

Temel pozisyonun Kevin Pangos tarafından ve Ribas’ın özel desteğiyle, yeni transferlerden biri olan Corey Higgins ve hatta genç Arjantinli Leandro’nun katkısıyla birlikte bu görevi daha önce gerçekleştirmiş olan özel desteğiyle iyi karşılanacağını düşünüyorlar. İlk takımın da dinamikleri içinde yer alacak olan Bolmaro.

Thomas Heurtel ameliyat olacak

Thomas Heurtel sakatlığı nedeniyle Dünya Kupası’nı kaçırdı

Yaralanma ve müteakip iyileşmenin daha fazla zaman gerektirmesi durumunda, ancak bu durumda, Barça yeni bir şirket kurmayı düşünecektir, ancak sorunun sonucunu öğrenmek birkaç gün alacaktır.

Bisiklete binme, 2020’nin ilk çeyreğinde üç doping vakası ortaya çıkardı; bu, 2018 döneminde meydana gelen iki vaka hariç, 2014’te Bisiklete superbetim binme Güvenilirliği Hareketi’nin (MPCC) barometreyi başlatmasından bu yana en düşük sayı. Atletizmde tespit edilen 32 vaka ile listede lider spor dalı.

11 Mayıs 2020, 7:20 pm CEST

Konular

Koronavirüs

Bisiklet, yılın ilk çeyreğinde doping sıralamasında on ikinci sırada yer alıyor ve özellikle koronavirüs pandemisiyle sarsılıyor. Dünya Turunda veya kıta takımlarında olmayan bu üç vaka bir yol ve iki dağ bisikletine bölünmüştür ve kahramanlar iki kadın ve bir erkektir. MPCC gösterilir "temkinli" bunlardan önce "rakamlar ve iyi uygulamalar" Mart ortasından bu yana zorunlu istirahatte.

Birkaç Dünya Turu binicisi, dopingle mücadele kurallarına uygunluk konusundaki çekincelerini dile getirerek, kış döneminde her zamanki kadar sık ​​test edilmediklerini ve kilitlenmediklerini belirtti.

BAE Turu katılımcılarının Şubat ayının sonunda ilk kez kilitlenmesinin ardından, Avrupa’daki sınırlamalar, yalnızca testlerin kesintiye uğraması veya iptali ile değil, aynı zamanda rekabet dışı doping kontrollerinin sayısı üzerindeki aşağı yönlü etkiyle de kademeli olarak geldi.

Yeni takvim ve yılın ikinci yarısında UCI yarışmalarının planlanan yeniden başlaması, MPCC’yi, güvenilirliğini sağlamak için yarışma dışı doping kontrollerini mümkün olan en kısa sürede uygulamaya koyma isteğine teşvik ediyor.

Leo Messi, COVID-19 ile mücadelede Arjantin Garrahan Vakfı’na 500.000 euro bağışladı

İngiliz Hükümeti, Haziran ayında Başbakan’ın dönüşüne yeşil ışık yaktı

İlk üç aylık dönemde bisikletteki üç doping vakası, atletizmde 32, halterde 16, futbolda 8 veya yüzmede 7 ile tezat oluşturuyor. Ülkelere göre, doping vakalarının sınıflandırılmasında Amerika Birleşik Devletleri 20 ile başı çekiyor, onu 11 ile Güney Afrika, 9 ile Rusya ve 8 ile Kenya izliyor. Bu üç aylık değerlendirmede İspanya görünmüyor. 

Vuelta a España’nın 75. etabı, Irún ile Arrate Eibar arasında yapılacak bir gün ile başlayacak ve 5 Mayıs Salı günü yarışma tarihlerini belirleyecek olan organizasyona göre Madrid’de sona erecek.

29 Nis 2020, 6:24 pm CEST

Konular

İspanya Turu

Hollanda’da 2020 Vuelta’nın resmi başlangıcını resmi olarak iptal ettikten sonra Unipublic, Utrecht ve Kuzey Brabant’ın Hollanda bölgelerinden geçecek olan üç başlangıç ​​aşamasını değiştirmeme ve İspanya turuna Irún ile başlamaya karar verdi. -Eibar sahnesini düzenleyin.

Bu, Vuelta a la Unión Ciclista Internacional (UCI) tarafından, bisiklet sporunu düzenlemekten sorumlu kuruluşun, olağan 3 haftaya kıyasla daha küçük bir Vuelta gibi istisnai değişkenle takvimin yeniden düzenlenmesi üzerinde çalışabilmesi amacıyla iletildi.

Bu yeni konfigürasyonla, La Vuelta’nın 75. baskısı tarihi bir yarış olarak işaretlenecek: toplamda 18 etap ve neredeyse 50 yıl sonra Bask Ülkesinde ilk etap.

2020 Vuelta, 14 Ağustos – 6 Eylül tarihleri ​​arasında Hollanda’da yola çıkacak şekilde planlandı. Bununla birlikte, COVID-19’un neden olduğu küresel sağlık krizi nedeniyle bisiklet takviminin zorla yeniden düzenlenmesi, planlarda bir değişikliği zorladı.

"Yarışı tasarlarken bu büyüklükte değişiklikler yapmak zorunda kalmayı beklemediğiniz açıktır, ancak mevcut duruma duyarlı olmalıyız ve bu noktada resmi bir çıkışı değiştirmenin çok zor olduğunu varsaymalıyız. ima ettiği tüm kurumsal ve lojistik planlama için", dedi La Vuelta’nın yöneticisi Javier Guillén.

Unipublic, 1979’da yarışın dizginlerini ele geçirmesinden bu yana ilk kez, La Vuelta Bask Ülkesinde başlayacak. Euskadi neredeyse elli yıldır yarışın ilk etabına ev sahipliği yapmamıştı. 1961’de La Vuelta, San Sebastián’da Donostia şehrinde başlayan ve biten bir ekip denemesiyle başladı.

"Bask Ülkesinde ilk günden itibaren var olan bisiklet tutkusuna sahip olmak, bu plan değişikliğini daha keyifli hale getiriyor. Her halükarda, sadece bu eşi görülmemiş sağlık krizinin yakında çözüleceğini, hepimiz normale, La Vuelta’ya dönebileceğimizi umuyoruz."Guillén yorumladı.

UCI, takvimin duyurusunu gelecek haftaya erteliyor

La Itzulia ve Clásica de San Sebastián, 2021’e ertelendi

Bu karar, sağlık krizinin spor dahil tüm alanlarda yarattığı istisnai durumdan kaynaklanıyor.

Yine, bu Salı günü Alicante eyaletinden Valensiya yollarına hareket eden dördüncü etapta sprinterlar 2019 Vuelta’nın ana kahramanları olarak çağrılıyor.

08/27/2019

17: 38’de CEST

Konular

İspanya Turu

Bu dördüncü gezi, peloton’u Cullera kasabasından El Puig’e götürecek ve bisikletçilerin Oronet’in üçüncü kategori limanı olan 46 kilometre sonunda tek bir dağlık zorluk yaşayacağı 175,5 kilometrelik bir rota ile.

Önceki iki aşamada olduğu gibi, ilk kilometrelerde başrolü, günün molası oluşana kadar genel sınıflandırmada özlem duymayan erkekler aranacaktır.

Oradan, saflarında en hızlı adamlara sahip takımların amacı, kaçan grubu – şimdiye kadar hiçbir bisikletçi tek başına başaramadı – zafere ulaşmak için bitiş çizgisine doğru fırlatmak için kabul edilebilir farklılıklar içinde tutmaya çalışmak olacaktır.

GÜNCELLEMEK İÇİN +0

17:33

Jakobsen’in zaferi ile La Vuelta 2019’un dördüncü gününe veda ediyoruz. Beşinci gün tekrar buluşacağız! O zamana kadar.

&# 127937; 4. Aşama | 4. aşama&# 128587;&# 127995; ‍♂&# 127942; @Fatihtezcan &# 127942;&# 127897; Ona ne sormak istiyorsun? / Onun için sorular? # LaVuelta19 pic.twitter.com/NM3iPbRM6Y

– La Vuelta (@lavuelta) 27 Ağustos 2019

 

17:31

Komiserlerin kolejinden onay alınamadığında, zafer Bennett, Walscheid, Gaviria ve Mezgec’in önünde Jakobsen’e denk geliyor.

17:29

Jakobsen ve Bennett arasında sıkı son! Hollandalı şampiyon öndeydi, ancak İrlandalı son metrede onun ardından ortaya çıktı. Son fotoğraf tamamlandı.

17:28

Nötrleştirilmiş Cavagna.

17:25

Rémi Cavagna başlıyor! Deceuninck-Quick Step tekerlekli saldırı, zaten bunun gibi ‘sert’ saldırılar gerçekleştiren büyük bir deplasmanlı motor. Saldırı bitiş çizgisine 5,8 km ulaştı.

17:20

EF Education First’ün çalışmasıyla yok olmasına rağmen, rüzgar artık daha az açık olduğu için peloton biraz topaklanıyor. Bitirmeye 10 km.

17:15

Sadece 15 kilometre kaldı ve La Vuelta 19 arasındaki ikinci düelloya yaklaşıyoruz. EF Education Puerto de Sagunto’dan geçerken sürüye liderlik eden ilk sprinterler.

17:10

Karizmatik Thomas de Gendt (Lotto-Soudal), takım arabasının yardımıyla mekanik bir sorunu çözmek için durur.

17:05

GERÇEK: Birkaç dakika önce, La Vuelta 19’da bulunan Trek-Segafredo ekibi, Lüksemburg’dan Michel Ries ve İspanya’dan Juan Pedro López’in imzalarını doğrulamak için bir basın bülteni gönderdi. Alberto Contador Vakfı’nın yapı eğitimi. López, Lebrija’dan (Seville) yetenekli bir bisikletçi ve bu yıl çok zorlu Giro della Valle d’Aosta’da bir etap kazanarak gösterdiği gibi tırmanma profiline sahip. “Bisikletle yarışmaya başladığınızda her zaman bir gün çocukken televizyonda gördüğünüz tüm yarışları bir Tour de France, bir İspanya Turu gibi koşmak istediğinizi düşünürsünüz.” ekibinizin basın açıklamasında dedi. “Bu rüyalar, bu büyük rüyanın gerçekleşmesiyle biraz daha yakın. Bu çok büyük bir fırsat, çok heyecanlıyım. Ayrıca bana fırsat tanıdıkları ve her mevsim büyümekte olduğum Alberto Contador Vakfı’na da çok minnettarım ”. Aslında López, UCI Dünya Turu’na atlamadan önce Vakfın üç ekibinden (genç, alt23 ve Continental) geçti.