Shri Vijayalakshmi Vidhyalayaa International school

Affiliated to ICSE, New Delhi. School Code - TN 103
cisce-60-logo-new

Miguel Ángel Jiménez, saat 12: 36’da Tom Lehman ve Joaquín Niemann ile buluşacak.

05/22/2019

23.05.2019 tarihinde, saat 16: 56’da CEST

Brezilyalılar Lucas Bergamini ve Lucas Campagnolo, Toni Bueno ve Rubén Rivera’yı 5-7 / 6-4 / 6-4 yenerek mimar Andrés de Vandelvira’nın anıtsal çalışmasına karşı zaferleri başlatacaklardı.

Günde yer alacak ilk seri başı çift, Miguel Lamperti ve Lucho Capra’nın favorileri olarak konumlarını öne sürerek José Rico ve Víctor Ruiz karşısında yankılanan bir 6-4 / 6-2 imzalayan ikili olacaktı. sonraki tur.

Daha fazla sorun, yarışmanın 8 numaralı çifti Cristian Gutiérrez ve Ramiro Moyano’yu 4-6 / 6’lık bir skorla hayatta kalmak için geri gelmek zorunda kalacak olan Pablo Lijó ve Juan Cruz Belluati’ye karşı bir düelloda bulacaktır. 3 / 7-6. 

Bu Perşembe günü sekizinci turda başlayan Alisea Ledus Jaén Open’ın iki seribaşı çifti, rakiplerini ilk kez tanıyor.

Bir numaralı Sanyo Gutiérrez ve Maxi Sánchez, Juan Restivo ve Diego Ramos’un cellatları José Antonio García Diestro ve Fede Quiles ile 4-6 / 6-3 / 6-4 arasında karşı karşıya gelecek. Paquito goldbets.top Navarro ve Juan Lebrón, Ernesto Moreno ve Gonzalo Rubio 6-4 / 6-4’ü mağlup etmeyi başaran Álex Ruiz ve Martín Sánchez Piñeiro ile karşı karşıya gelecek. 

Jaén zaten padel’in dünya başkenti olmakla övünüyor

Bela ve Lima, yeni Cupra elçileri

Öğleden sonraki son maçta Juan Martín Díaz ve Agustín Tapia, Germán Tamame ve Francisco Gómes’i (6-7, 6-4 ve 6-1) yenerek ölçüldü. Yarın José Antonio García Diestro ve Federico Quiles’in (6-4, 3-6 ve 4-6) oluşturduğu ikiliyi dışarıda bırakan Uri Botello ve Javier Ruiz ile karşılaşacaklar.

Bu yıl, bu sezonun son Grand Slam’in 148.’si olacak: İngiliz Açık. Golfçüler, Kuzey İrlanda’nın tartışmalı topraklarındaki Antrim’deki Royal Portrush Golf Kulübü’nden başlayacak. 

18.07.2019

19.07.2019 tarihinde 12:05 CEST

Esteban Garcia Marcos

İspanyol resimlerini Perşembe ve Cuma günleri biliyoruz. Bu eşleşmelerde 2. eyalet Rafa Cabrera, Perşembe günü saat 08: 41’de Bubba Watson ve Eddie Pepperell ile buluşacak. Sergio García, saat 09: 41’de Webb Simpson ve CT Pan ile karşılaşacak.

Miguel Ángel Jiménez, saat 12: 36’da Tom Lehman ve Joaquín Niemann ile buluşacak. Campillo, 12: 45’te Byeong Hun An ve Chris Wood ile ilk görüşme yapacak. Adrià Arnaus, saat 12: 58’de Joel Dahmen ve Dimitrios Papadatos karşısında oynayacak.

Dikkat edilmesi gereken İspanyollardan biri olan Jon Rahm, İrlanda Açık’ı kazandı ve saat 16: 21’de Patrick Cantlay ve Matt Kuchar ile buluşacak. Gipuzkoan Adrián Otaegui, saat 16: 43’te Yuta Ikeda ve Isidro Benítez ile karşılaşacak.

Bu Perşembe gününden itibaren sabah 7: 35’ten 16: 15’e kadar tadını çıkarabileceğiz. Bununla birlikte, Movistar Golf’ü hem Perşembe hem de Cuma günleri saat 07: 30’dan 21: 00’e kadar yayınlayacağız ve burada bu spor etkinliğindeki olayların gelişimini anlatan talk showlar yapacağız. Movistar Golf 20 Cumartesi günü 11:00 – 21:00 ve 21 Pazar 10:00 – 20:00 saatleri arasında bağlanacaktır.

PROGRAM LİSTESİ

18 Temmuz Perşembe: 19 Temmuz Cuma 07: 30-9: 00: 20 Temmuz Cumartesi, 19: 30-21: 00: 21 Temmuz Pazar, 11: 00-21: 00 10:00 – 20:00 arası

İspanyol golfçü Sergio García, çocukken her zaman hayranlık duyduğu 23. Britanya Açık turnuvasına, bu hafta Kuzey İrlanda kıyısındaki Royal Portrush’ta katılıyor.

07/16/2019

16: 00’da CEST

"Her zaman en çok sevdiğim turnuva oldu. Bir Avrupalı ​​olarak, çocukluğumdan beri en çok hayranlık duyduğum kişi oydu."Garcia dedi. "Saha türü farklı, hava durumuna göre çok değişebilir ve her zaman beni çok motive eden bir turnuva oldu."ekledi.

Castellón, 1996 yılında "büyük" dünyanın en yaşlısı, Royal Lytham’da sadece 17 yaşında, kesintinin üstesinden gelmeyi başaramadı. O zamandan beri, Garcia, İrlandalı Padraig Harrington (2008) ve Kuzey İrlandalı Rory McIlroy’un (2014) zaferlerinin ardından, ikisi ikinci olmak üzere, ilk onda bir düzine katılım topladı.

"İnanılmaz bir izleyici"

"Ellerimi bordo sürahiye koymaya birkaç kez yaklaştım ve hepsinden önemlisi, hep birlikte kaldığım şey halktır. İnanılmaz bir seyirci, sadece bildiklerinden dolayı değil, aynı zamanda oyunculara saygı, oyun ve muazzam alkışlar nedeniyle"Sergio García, İngiliz hayranlarının resepsiyonu hakkında yorum yaptı.

2019 Açık, Garcia’nın profesyonel kariyerinde art arda 82. büyük, üçüncü sırada "ana dallar" Jack Nicklaus’un 146’sı ve Tom Watson’ın 87’sinden sonra tarihin en uzun.

Büyük golf oyuncuları arasında Castellón golfçülerinin yarıdan fazla yaşamının doruk noktası 2017’de Augusta Masters’daki zaferle geldi. Yedi büyüğü tetikleyen bir zafer "ana dallar" takiben, Haziran ayında Pebble Beach’te düzenlenen ve Pazar günü sıralamaların en altına ulaştığı ABD Açık’a kadar kesinti yapmadan takip etti.

Carnoustie’de kesim yapmadı

2018 Carnoustie Open’da hafta sonu için kalifiye olamamak, özellikle Garcia için sinir bozucuydu. "Bazı iyi çekimler yaptım, bazıları kötü ve sonunda eve"En çok kesintiyi yaptığı binayı terk etmeden önce 22’den 17’sini söyledi.

Sergio García, 39 yaşında Endülüs Masters of the European Tour’da iyi bir performans sergiledikten sonra yirmi üçüncü Britanya Açık’a yenilenmiş bir coşkuyla giriyor.

Sergio García, Valderrama’da başı çekiyor

Sergio García ve Jon Rahm, Valderrama’da bir gösteri yapmak istiyor

"Valderrama’da çok iyi oynadım ve kazanma şansım olması için birkaç vuruş daha yapmamam utanç vericiydi. Daha iyi hislerin olduğu sağlam bir haftaydı ve şimdi aynı çizgide devam etme meselesi"dedi Castellon’dan adam. Garcia için bu haftanın anahtarı: "Bu gelişmeyi hissetmeye devam etmeye çalışın ve güven kazanmaya devam etmek için üzerinde çalışın". 

İspanyol Jon Rahm, İngiliz Açık Golf Turnuvası’nın ilk turunu üçüncü olarak tamamladıktan sonra bu Perşembe günü kaçırdığını itiraf etti. "biraz daha karar" Kursun son dört deliğinde, şu anda Amerikan JB Holmes tarafından tutulan liderliğe saldırmasını engelledi.

18.07.2019

23: 26’da CEST

"Çok iyi oynuyordum ama son dört çukurda biraz daha kararlıydım. Hangi darbeyi vurmak istediğini biliyormuş gibi, ama gerçekten ikna olmadan ve rutine girmeden"İlk dokuzda beş kuş yapan ve tek başına lider olan Rahm, dedi.

"Oynarken tee’den oynamaya devam edebilirsem, bu hafta kazanma şansım olacak", Biscayan golfçü tahmin etti.

İspanyol Sergio Garcia da kendi payına, birkaç oyuncuyla berabere kalan üçüncü sırada yer aldığı İngiliz Açık’taki ilk maçından memnun kaldı.

"Mutluyum çünkü kolay olmadı. Rüzgarlıydı ve topa çok iyi vurmalısın. Neyse ki çok fazla çim yol aldım ve ütülere oldukça iyi vurdum"Garcia, birinciler arasında yirmi üçüncü Açık Şampiyonasına başlayanların memnun olduğunu söyledi.

İngiliz Açık’ta Sergio García için iyi bir başlangıç

Program ve İngiliz Açık 2019’u nerede göreceğiniz

"Birkaç kez yağmur yağdı, şortla ve rüzgarsız oynadığımızdan değil. Üstümüze bir duş düştü, ama hiç şikayet etmiyorum"Castellón, sabah saatlerinde nispeten iyi huylu hava koşulları hakkında yorum yaptı.

Valencia CF bu Cuma günü yaptığı açıklamada, CA Osasuna ile savunma oyuncusu Nacho Vidal’ın transferi için bir anlaşmaya vardığını ve böylece Valencia kulübünün gelecekteki haklarını elinde tutacağını duyurdu.

13 Tem 2018, 5:19 pm CEST

Alicante tarafı, Córdoba’yı imzalamak için görüşmelerde bulunuyordu ancak Endülüs kulübünün mali sınırlarıyla ilgili sorunlar operasyonun yapılmasını engelledi ve sonunda Osasuna’ya önümüzdeki dört sezon için taahhüt verdi.

Operasyonun Osasuna için herhangi bir ekonomik maliyeti olmamasına rağmen, Valencia yeni kulübünde 30 milyon euro fesih hükmüne sahip olacak olan oyuncunun gelecekte üretebileceği ekonomik hakların yüzde ellisini saklı tuttu.

El Campello’dan 23 yaşındaki Nacho Vidal, genellikle sağ kanatta oynayan ancak solda da oynayabilen ve geçen sezon Valensiya ilk takımında oynayan bir bekçi.

Toplamda, yedi tanesi LaLiga Santander’de ve ikisi Copa del Rey’de olmak üzere dokuz maç oynadı ve hatta Valencia’nın Real Sociedad’a karşı 2-3 galibiyetinde Anoeta’daki en üst uçuştaki ilk golüne bile ulaştı. 

Manchester’da işler değişti. Daha bir gün önce, Pogba’nın transfer piyasasında olduğu söylentileri vardı. Başta Mourinho ile olan kötü ilişkisi nedeniyle onu diğer kulüplerle ilişkilendiren birkaç söylenti var. Ama şimdi Pogba için her şey değişebilir.

18.12.2018

19.12.2018 17:42 CET

Albert Escandell

Salı günü kulüp tarafından duyurulan Mourinho’nun ayrılışından büyük olasılıkla Fransız oyuncu olacak. Şimdi, orta saha oyuncusunun ömrü 180 derecelik bir dönüş alabilir. Kuşkusuz takımın en iyi oyuncularından biri olan Pogba, bir kez daha istediği dakikaların ve her şeyden önce yeni koçuyla güzel bir atmosferin tadını çıkarabildi.

Pogba, Manchester’da tekrar mutlu olabilir. Yeni teknik direktörün onayı olmaması durumunda, her şey, en azından sezon sonuna kadar yedek kulübesinde geçici olarak görev yapanın Michael Carrick olacağını gösteriyor. Carrick ve Pogba, İngiliz geçen sezonun sonunda emekli olana kadar birlikte oynadılar ve teknik asistanlık pozisyonunu aldılar.