Shri Vijayalakshmi Vidhyalayaa International school

Affiliated to ICSE, New Delhi. School Code - TN 103
cisce-60-logo-new

Ci w tradycyjnym boksie są często wewnętrzni, mają mózg i oczy, i często nie mogą nigdy wyleczyć

domena lub marka edukacji Mayo, którą uważamy za ASCP. Ale być w stanie pomóc szczególnie tym krajom na całym świecie, które mają niższy standard i niestety deficyt w standardach opieki, lub możemy im pomóc w procesie zdobywania kwalifikacji edukacyjnych.

Więc jeśli dodasz je wszystkie razem, George, masz ponad 100 000 ludzi.

LUNDBERG: OK, cóż, to duża odpowiedzialność.

HOLLADAY: Cóż, dziękuję.

LUNDBERG: Gratuluję odegrania w tym roli i dziękuję, że byłeś z nami dziś rano.

HOLLADAY: Cóż, to dla nas przyjemność.

LUNDBERG: Rozmawialiśmy z dr Blairem Holladayem, który jest wiceprezesem Amerykańskiego Towarzystwa Patologii Klinicznej i kładziemy nacisk na współpracę między profesjonalistami, aby proces diagnostyczny był jak najbardziej naukowy, odpowiedni i niedrogi, zamiast bitwy o murawę lub konflikty, które wydają się być przedmiotem tak dużej części medycyny. Dziękuję bardzo za to, że jesteście z nami.

HOLLADAY: Doceniamy to. Lubimy myśleć o tym jako o właściwym teście dla właściwego pacjenta we właściwym czasie i za odpowiednią cenę.

LUNDBERG: Podoba mi się.

HOLLADAY: OK. Dziękuję, George.

LUNDBERG: Bardzo dziękujemy za to, że jesteście dziś z nami.

HOLLADAY: Oczywiście.

LUNDBERG: Jestem dr George Lundberg, wylogowuję się z MedPage Today.

Ten artykuł jest wynikiem współpracy MedPage Today i:

"Rozmowy z …" to seria ekskluzywnych wywiadów wideo z liderami w dziedzinie badań i polityki medycznej. W tym segmencie dr George Lundberg omawia dowody na skuteczność witamin i oleju rybnego z dr Walterem Willettem, kierownikiem wydziału żywienia w Harvard School of Public Health.

Według grupy TABS Amerykanie kupili w 2012 roku witaminy o wartości 12,2 miliardów dolarów. Podczas wizyty na początku tego roku Lundberg zapytał Willetta o cztery najpopularniejsze suplementy: witaminy C, E, D i olej rybny. Willett przedstawił nam najwyższy poziom najnowszych badań. Wniosek: z czterech, witamina D jest tą, którą należy obejrzeć. "Nauczono mnie, że witamina D ma związek tylko ze zdrowiem kości, ale jest całkiem jasne, że ma wpływ na prawie każdy układ narządów w ciele," Powiedział Willett.

Transkrypcja:

Cześć i witaj. Jestem dr George Lundberg, a to jest At Large na MedPage Today.

Hej! Czy ty lub wielu z twoich pacjentów masz trochę więcej tłuszczu z brzucha wokół siebie i pośrodku, niż ty i chcieliby? Ja też.

Okazuje się, że istnieją dwa przyzwoite opublikowane badania z renomowanych miejsc, które donoszą, że dana osoba może natrzeć kremem skórę na plamy tłuszczowe i sprawić, że tłuszcz zniknie.

Wow, co za okazja.

Pierwsze badanie dotyczyło tłustych ud, przy czym każda osoba w badaniu używa jednego uda jako testu, a drugiego jako kontroli.

To badanie z 1995 roku przeprowadzone przez UCLA, w którym uczestniczył znany badacz otyłości, profesor George Bray jako autor, zostało opublikowane w czasopiśmie Obesity Research i jest dostępne w formie streszczenia w PubMed pod tym linkiem http://www.ncbi.nlm.nih.gov/ pubmed / 8697059.

Drugie badanie pochodzi z LSU w Baton Rouge i dotyczy obwodu talii.

Wszyscy uczestnicy byli na diecie o ograniczonej kaloryczności i wymagali ćwiczeń. Grupa testowa wcierała krem ​​w talię, a grupa kontrolna nie.

Po 12 tygodniach obie grupy straciły obwód talii, ale grupa kremów straciła znacznie więcej.

Artykuł ten został opublikowany w 2007 r. W czasopiśmie Diabetes, Obesity and Metabolism, a streszczenie znajduje się w PubMed pod adresem http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17391155.

Wybitna grupa przeglądowa medycyny opartej na dowodach z McMaster University w Kanadzie włączyła drugie badanie z serii Best Evidence. fungafix apteki Wybrałem go, aby wyróżnić go w innym czasopiśmie w 2008 roku, a ten równoległy artykuł tekstowo-audio-wideo znajduje się w PubMedCentral pod tym linkiem: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2270889/.

Główną substancją w magicznym kremie jest popularna aminofilina w stężeniu 0,5%.

Efekt chemiczny jest prawdopodobny, ale liczby testowe w tych badaniach są niewielkie. W 2008 roku poprosiłem o podjęcie dodatkowych badań klinicznych. Ale nie znalazłem już opublikowanych takich wyników, pozytywnych lub negatywnych. Być może żadna firma farmaceutyczna nie uznała, że ​​warto to poświęcić na finansowanie badań.

Ostrzeżenia:

Nawet jeśli to leczenie działa, nie jest to panaceum; otyłość to złożona choroba. Tłuszcz podskórny, który może zostać utracony w wyniku tego leczenia, nie jest głównym winowajcą cukrzycy itp .; Krem nie wpływa na tłuszcz trzewny. Możesz być w stanie kupić ten krem ​​z aminofiliną w Internecie. Jeśli pójdziesz do apteki, aby go kupić, zostaniesz poproszony o receptę, a apteka może być zmuszona do przygotowania dla Ciebie 0,5% mieszanki aminofiliny.

Moje zainteresowania to ciekawość i klinika. Oczywiście nie mam żadnych korzyści finansowych.

Mam nadzieję, że dobrze zaplanowane badania kliniczne są gdzieś w toku.

Podsumowując, jeśli chcesz stracić tłusty obwód, myślę, że warto spróbować. Ryzyko i koszty wydają się błahe. Zyski mogą być znaczne.

To jest moja opinia. Nazywam się dr George Lundberg, at Large w MedPage Today.

Transkrypcja:

Cześć i witaj. Nazywam się dr George Lundberg i to jest At Large na MedPage Today.

Wydaje się, że istnieje głęboka, wręcz wrodzona potrzeba ze strony wielu młodych mężczyzn, aby rzeczywiście lub w zastępstwie zaatakować innych ludzi, aby zadawać ból i zranić, starając się jednocześnie dominować.

W 1996 roku napisałem artykuł redakcyjny pt "Przemoc tępa w Ameryce" opisując "nowoczesne kontinuum od walk ulicznych, bójki w barze, znęcanie się nad dziećmi, małżonkami i osobami starszymi, od ostatecznej walki do ekstremalnej walki, do walki twardziela, do boksu zawodowego i boksu amatorskiego: odcienie szarości lub odcienie czerwieni."

Następnie nazwałem ostateczną walką "odrażające wydarzenie, całkowicie bez odkupienia wartości społecznej."

Ale to było z powrotem w skrajności "Początki" kiedy promotorzy krzyknęli, że nie ma żadnych reguł; że może nie być sędziego, rund, zabronione chwyty, promowane jako niemal dosłownie walka na śmierć i życie. Wielu z was może przypomnieć sobie stanowisko JAMA zajęte w 1983 roku i później "Boks powinien być zakazany w krajach cywilizowanych."

Łatwo było również ostro skrytykować tę nowszą ekstremalną aktywność.

Stwierdzone zastrzeżenia do boksu obejmują to, że jego głównym celem jest wygrana poprzez jak najszybsze i jak najpełniejsze wyrządzenie krzywdy przeciwnikowi fizycznie lub psychicznie. Najlepszym sposobem na wygraną jest znokautowanie przeciwnika i celowe wywołanie wstrząsu mózgu.

Teraz wiemy, że wstrząsy, a także ostre krwawienia śródczaszkowe spowodowane łzami żylnymi mogą poważnie uszkodzić mózg. Ale dowiedzieliśmy się również, że powtarzające się wstrząsy wstrząsowe, które powodują gwałtowne przyspieszenie i spowolnienie głowy, łzowe włókna mózgowe i małe naczynia krwionośne.

Z biegiem czasu prowadzi to do przewlekłej pourazowej encefalopatii prowadzącej do funkcjonalnej demencji u niedopuszczalnie wysokiego odsetka bokserów. Upośledzenie wzroku będące następstwem urazowego odwarstwienia siatkówki jest kolejnym poważnym rozpoznanym zagrożeniem związanym z boksem.

Ogólnoświatowe wsparcie ze strony AMA i wielu stowarzyszeń medycznych nie wyeliminowało boksu, ale gwałtownie go zmniejszyło "poważanie," liczba bokserów, meczów bokserskich i rund na walkę. Poprawił nadzór medyczny przed, w trakcie i po meczach bokserskich.

Od 1996 roku, aby zarobić więcej pieniędzy na rosnącej ekstremalnej lub ostatecznej walce, promotorzy wprowadzili wiele zasad z mieszanych sztuk walki – ośmiokątne klatki, kategorie wagowe, częściowe rękawiczki, czasowe rundy, sędziowie, bez kolbów, bez gryzienia, oczu żłobienie, uderzenia królika, manipulowanie małymi stawami, zaczepianie ryb lub strzały w pachwinę. Bojownicy mogą się poddać, a lekarz walki i róg wojownika mogą zatrzymać walkę. Wygrywa przez nokaut, TKO, poddanie się lub głosowanie sędziów.

Z tymi wszystkimi nowymi zasadami i nieustanną promocją rzeczywistości, rozwodniony "Ostateczna walka" ponieważ mieszane sztuki walki kwitną.

Co powinien o tym zrobić lekarz? Oczywiście możliwe są wszelkiego rodzaju kontuzje, wiele z nich jest celowo powodowanych w celu wygrania i sprzedaży biletów oraz pay-per-view. Im więcej krwi, tym lepiej.

Oto chudy. Chociaż ta czynność może być budząca odrazę, zwłaszcza odrażające piętrzenie i bicie powalonego przeciwnika, rany uznawane za powszechne do tej pory w ostatecznej walce są w większości zewnętrzne i mogą się goić.

Ci w tradycyjnym boksie są często wewnętrzni, w mózgu i oczach i często nie mogą nigdy wyleczyć.

Tak więc, opierając się na aktualnej, ale niepełnej wiedzy, oceniam zarówno boks, jak i ostateczną walkę jako zło, ale ostateczna walka wydaje się mniejszym złem.

To jest moja opinia. Jestem dr George Lundberg, At Large dla MedPage Today.

Transkrypcja:

Cześć i witaj. Nazywam się dr George Lundberg i to jest At Large na MedPage Today.

Stany Zjednoczone Ameryki są reklamowane jako "kraina wolnych i dom odważnych." Lubię to.

Opieka zdrowotna ukierunkowana na konsumentów koncentruje się na prawach i obowiązkach indywidualnych. Lubię to.

Medycyna internetowa zmusza ludzi do dbania o swoje zdrowie. Lubię to.

Ale jak wygląda ta wolność i niezależność w szerszym obrazie … zdrowie społeczeństwa, w dużym skrócie?

Czy głosowanie na Republikanów może być wyznacznikiem wiary w prawa jednostki? Republikanie z pewnością tak mówią, z godnymi uwagi wyjątkami dotyczącymi praw reprodukcyjnych kobiet i praw mniejszości, w tym gejów i lesbijek.

Jakie są trzy największe zagrożenia dla zdrowia amerykańskiej opinii publicznej, nad którymi osoby wydają się mieć kontrolę? Nie możemy uwzględnić tych gigantycznych zagrożeń dla zdrowia, takich jak wojna nuklearna i globalne ocieplenie, nad którymi kontrolę mają tylko rządy i korporacje. Moim zdaniem trzy największe to palenie tytoniu, otyłość i cukrzyca.

Przyjrzałem się więc danym ze wszystkich 50 stanów dotyczących wskaźników palenia tytoniu, otyłości i cukrzycy. Następnie w wyborach prezydenckich w 2012 roku sklasyfikowałem stany na czerwono lub niebiesko. Oczywiście jest wiele głosów niebieskich w stanach czerwonych i wiele głosów czerwonych w stanach niebieskich.

Oceniłem najwyższe i najniższe 11 lub 12 stanów na podstawie wskaźników palenia tytoniu, otyłości i cukrzycy: 24 stany były czerwone; 26 było niebieskich.